Fotele biurowe

Fotele biurowe w znaczącym stopniu decydują o komforcie pracy, ale też wydajności, a nawet zdrowiu pracowników. Są podstawowym wyposażeniem każdego stanowiska w biurze, z którego osoby pracujące w firmie bardzo często korzystają przez co najmniej 8 godzin. Dlatego też fotele biurowe powinny wyróżniać się właściwie wyprofilowanym oparciem, możliwością regulacji w kilku kierunkach, odpowiednią miękkością siedziska, ale również przewiewnością materiału. Fotele biurowe znalazły swoje zastosowanie w biurze i przestrzeni domowej. Są najlepszą alternatywą dla klasycznych krzeseł, które nierzadko są wykorzystywane przez osoby pracujące w domu.

Jak wybrać fotel biurowy?

Fotel biurowy powinien stwarzać ergonomiczne warunki do pracy. Aby podczas długiego czasu pracy przyjmować odpowiednią dla naszego zdrowia postawę, konieczny jest wybór fotela o wyprofilowanym oparciu. Na pewną muszą się przy nim znaleźć podłokietniki, dzięki którym możliwe będzie podparcie rąk i dłoni. Siedzisko nie może być zbyt twarde, ale i za miękkie. Zmęczenie pracownika zwiększa ponadto niedostosowana do jego wzrostu głębokość siedzenia. Fotele biurowe wykonuje się z różnych materiałów, w tym naturalnej skóry i ekoskóry, siatki i tkaniny. Ważne jest, aby posiadały wentylację. W tym przypadku najlepiej sprawdzają się fotele biurowe z siatki. Możliwość dostosowania fotela do własnych potrzeb i wzrostu nie jest już przywilejem, a standardem. Wybieramy dla siebie najlepszą wysokość siedzenia, a niekiedy też kąt odchylenia oparcia.

W biurowym klimacie – elegancki, klasyczny czy designerski?

Biuro urządzamy w określonym stylu. Kancelarie prawne, gabinety medyczne czy instytucje finansowe zazwyczaj wyróżniają się elegancją i szykownością. W takich wnętrzach dobrze prezentują się skórzane fotele biurowe. W coraz popularniejszych open space’ach i korporacjach można sobie pozwolić na swobodniejszą aranżację przestrzeni i tym samym fotele biurowe w odważniejszych barwach. Najbardziej uniwersalne są z kolei fotele z siatki.

Wybierz wygodny fotel biurowy i stwórz sprzyjające Tobie i Twoim pracownikom warunki do pracy!

Fotel biurowy Batilda antracyt Fotel biurowy Batilda antracyt
Producent: Actona
Cena: 573,00 zł
szt.
zobacz więcej
Fotel biurowy Brooke VIC koralowy Fotel biurowy Brooke VIC koralowy
Producent: Actona
Cena: 679,00 zł
szt.
zobacz więcej
Fotel biurowy Brooke VIC różowy Fotel biurowy Brooke VIC różowy
Producent: Actona
Cena: 679,00 zł
szt.
zobacz więcej
Fotel biurowy Brooke VIC szary jasny Fotel biurowy Brooke VIC szary jasny
Producent: Actona
Cena: 679,00 zł
szt.
zobacz więcej
Fotel biurowy Brooke VIC zielony Fotel biurowy Brooke VIC zielony
Producent: Actona
Cena: 679,00 zł
szt.
zobacz więcej
Fotel biurowy Coude czarny Fotel biurowy Coude czarny
Producent: Simplet
Cena: 449,00 zł
szt.
zobacz więcej
Fotel biurowy Ergo szary/szary Fotel biurowy Ergo szary/szary
Producent: Maduu Studio
Cena: 1 499,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
 
     
 
Sklep internetowy Shoper.pl