Konkursy

 

 

Bądź jak projektanci wnętrz – Pokaż światu Swoją aranżację!

 

Inspiracja w branży meblowej jest podstawą do tworzenia niepowtarzalnych wnętrz, dlatego wspieramy ambitne projekty Naszych klientów.

 

Przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym każdego miesiąca sami wybierzecie wnętrza, które was inspirują i wprawiają w zachwyt,

spośród przesłanych aranżacji uczestników zabawy.

 

W każdym miesiącu rozdamy bony o wartości 500zł, 200zł oraz kod rabatowy -20% na zakupy w sklepie maisonmodern.pl !

 

Jak możesz wziąć udział w zabawie?

 

- Prześlij do nas na facebooku https://www.facebook.com/wnetrzenowoczesne lub na adres email: bok@maisonmodern.pl zdjęcie

Twojej aranżacji z meblami zakupionymi w sklepie maisonmodern.pl.

Każde zdjęcie dodamy na naszą stronę Facebook, gdzie każdy użytkownik będzie mógł oddać swój głos klikając ,,like,, lub dodając komentarz pod zdjęciem.

20tego dnia każdego miesiąca do godziny 17:00 wybierzemy 3 zdjęcia, które uzyskały największe zainteresowanie ( ilość polubień i komentarzy)  i przyznamy nagrody uczestnikom.

 

1 miejsce – kupon na zakupy w wysokości 500zł na sklepie maisonmodern.pl

2 miejsce – kupon na zakupy w wysokości 200zł na sklepie maisonmodern.pl

3 miejsce – kupon rabatowy -20% na zakupy w sklepie maisonmodern.pl

 

 

W celu otrzymania informacji o przebiegu konkursu i losowania nagród , każdy uczestnik powinien posiadać konto w sklepie maisonmodern.pl

lub zapisać się do subskrypcji newsletter bądź subskrypcji messenger : m.me/wnetrzenowoczesne (aby nasi pracownicy mogli się z Tobą skontaktować)

Warto również być fanem maisonmodern.pl na facebooku, aby na bieżąco śledzić przebieg konkursu.

https://www.facebook.com/wnetrzenowoczesne

 

Kody rabatowe i vouchery zakupowe zostaną przesłane drogą elektroniczną, na profilu facebook zostaną również ogłoszone oficjalne wyniki.

 

 Polityka prywatności maisonmodern

Przesyłając zdjęcie Swojej aranżacji, wyrażasz zgodę na zamieszczenie go na profilu facebook maisonmodern, furnilovers, na grupie: https://www.facebook.com/groups/543535016476931

oraz na stronach sklepów maisonmodern.pl i furnilovers.com. Wyrażasz również zgodę na oznaczenie Twojego profilu w poście z wynikami konkursu.

 

Organizatorem konkursu jest :

Robres Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Kasztelan Spytka 75
32-800 Brzesko
KRS: 0000807617
NIP: 8691996525
REGON: 384559675

WARUNKI UCZESTNICTWA

1. W Konkursie mogą uczestniczyć wyłącznie osoby fizyczne, konsumenci w rozumieniu art. 221 kodeksu cywilnego, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, za wyjątkiem pracowników Organizatora.

2. Warunki wzięcia udziału opisane zostały powyżej.

Konkurs nie jest stworzony, administrowany ani sponsorowany przez Facebook. Facebook jest znakiem towarowym zastrzeżonym przez Facebook, Inc.

REKLAMACJE

1. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzania Konkursu, Uczestnicy winni zgłaszać na piśmie w czasie trwania Konkursu, jednak nie później niż w terminie 14 (czternastu) dni od dnia wydania Nagród.

2. Reklamacja zgłoszona po wyznaczonym terminie nie wywołuje skutków prawnych.

3. Pisemna reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, dokładny adres Uczestnika oraz dokładny opis i uzasadnienie reklamacji. Reklamacja powinna być przesłana listem poleconym na adres Organizatora z dopiskiem “konkurs maison modern”

4. Reklamacje rozpatrywane będą pisemnie w terminie 30 dni.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
 
     
 
Sklep internetowy Shoper.pl