Oświetlenie ścienne wewnętrzne

Urządzając nasz dom czy mieszkanie, bardzo często zapominamy, że możemy wykorzystać oświetlenie ścienne wewnętrzne. Obserwujemy częste problemy w wyborze między innymi oświetlenia do korytarza lub klatki schodowej. Pamiętajmy, że to właśnie lampy ścienne mogą dać znakomity efekt wizualny i idealne oświetlenie. Rozpraszają one światło doskonale na podłogę. Kinkiety sprawdzą się nie tylko w domu, ale również w hotelu czy restauracji.

Jakie oświetlenie ścienne wewnętrzne?

Patrząc na szeroki aspekt wymagań klientów, coraz częściej producenci oferują lampy z większymi możliwościami.

Pośród szerokiej oferty oświetlenia ściennego wyróżniamy, lampy ścienne z wyłącznikiem, kinkiety ścienne i inne.

Lampy na wysięgniku

Zastanawiasz się zapewne co to, są lampy na wysięgniku? Być może nazwa brzmi trochę jak fraza"przemysłowa" jednak możemy je często zobaczyć w nowoczesnych aranżacjach. Lampy, o których mowa to nic innego jak lampy z ruchomym ramieniem czy lampy regulowane. Coraz częściej wybierane pośród projektantów wnętrz, zastosowań mogą mieć wiele. Bardzo często wykorzystywane są w łazienkach obok przestronnego lutra. Służą tam jako dodatkowe oświetlenie pomieszczenia, doskonale naświetlając "strefę myjąca" co pomaga przy codziennej toalecie. Stosowane mogą być również jako lampy ścienne do pokoju dziecięcego czy lampy ścienne nad łóżko. Dodatkowo możemy wykorzystać lampy na wysięgniku do kuchni.

Lampy z ruchomym ramieniem coraz częściej królują w naszych domach, ale nie tylko. Zobaczyć możemy je również w kawiarniach, restauracjach czy miejscach hotelowych. Idąc z duchem nowoczesności na pewno lampy na ścianę będą częstym elementem kreatywnych projektantów wnętrz.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl