Stoliki kawowe szklane

Z pewnością można stwierdzić, że stoliki szklane to najpopularniejsze obecnie ławy do salonu. Cechuje je design i nowoczesność. Nieodłączny element dekoracyjny stylowego wnętrza. Pasują do wnętrz urządzonych w stylach nowoczesnych, minimalistycznych czy klasycznych. Decydujemy się wybrać ławy ze szkła, ponieważ są zdecydowanie mocniejsze niż inny materiał. Szkło hartowane jest odporne na wgniecenia.

Wybierając ławy czy stoliki zwróćmy uwagę przede wszystkim na wymiar. Muszą pasować do urządzonego wnętrza. Nie mogą być ani za wysokie, ani za małe. Przykładowo stoliki dopasowane do sof czy narożników, powinny być większe. Natomiast stolik gdzie korzystać będziemy w wygodnym fotelu, powinien być skromny i delikatny.

Mówiąc o stolikach wykonanych ze szkła, zwróćmy uwagę, że możemy wyróżnić kilka rodzajów. Wyróżniamy szklane ławy do salonu czy pokoju. Tutaj mamy szeroki wyborów, stolik szklane okrągłe, owalne skończywszy na prostokątnych czy kwadratowych. Coraz częściej wykorzystujemy je jako stoliki szklane pod telewizor tak zwane RTV. Szklane ławy wykorzystujemy również jako stoliki na taras czy ogrodowe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
 
     
 
Sklep internetowy Shoper.pl